We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our and .
Balkanweb icon

Balkanweb

2.1.3 for Android

The description of Balkanweb

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
Show More

Balkanweb 2.1.3 Update

2017-12-05
Fixed logo problem

Balkanweb Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other portobelloartgallery users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.1.3 3.0 MB APK

  Balkanweb

  2017-12-05

  Balkanweb 2.1.3 (20103)

  Update on: 2017-12-05

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6 Balkanweb 2.1.3(20103) safe verified

  File SHA1: bd39703509d533afe63a917e8381ea0e40a4a7ed

  File Size: 3.0 MB

  What's new:

  Download

 • V2.1.2 2.9 MB APK

  Balkanweb

  2017-11-30

  Balkanweb 2.1.2 (20102)

  Update on: 2017-11-30

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6 Balkanweb 2.1.2(20102) safe verified

  File SHA1: 9b19abf786c4930d0fa71e48b961704762376542

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.1.1 2.9 MB APK

  Balkanweb

  2017-11-28

  Balkanweb 2.1.1 (20101)

  Update on: 2017-11-28

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6 Balkanweb 2.1.1(20101) safe verified

  File SHA1: 18ce65cdad3c97b53b058182e48e0a436155c9cc

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.1 2.9 MB APK

  Balkanweb

  2015-11-08

  Balkanweb 2.1 (201)

  Update on: 2015-11-08

  Requires Android: Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

  Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6 Balkanweb 2.1(201) safe verified

  File SHA1: f11956a7fcde007dc4de2056c20b0eb1901455d4

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

 • V1.9.1 2.9 MB APK

  Balkanweb

  2015-08-07

  Balkanweb 1.9.1 (191)

  Update on: 2015-08-07

  Requires Android: Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

  Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6 Balkanweb 1.9.1(191) safe verified

  File SHA1: c9eb925f3f9cf69739c3a661bdb87c1ee98a03f4

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

Similar to Balkanweb
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended